JJo Pluymen Trofee
                            Jo Pluymen Trofee
                                      30/11/2019   

                                     * Affiche *

          * Inschrijfformulier Jo Pluymen trofee 2019*

                             * Speur voorwerpen *
 Jaar          Geleider                               Naam Hond                         Ptn      Uitkomend voor
        Winnaars Jo Pluymen Trofee
              Winnaar Jo Pluymen Trofee 2018

                           Willem de Oudsten  

                    Met Aaron vom Múnzenberg

Officials 2019

Keurmeesters

Dhr. C.Jaspers        * A *

Mevr. D.Segers       * B *

Dhr. J.Selders         * C *   

Pakwerkers

Dhr. K.Goetelen    * kort *

Dhr.                     * lang *

Spoorlegger

Dhr. D.Goosens

Dhr. H.v.Zeebroeck

                       N.B.G.
Honden sport  vereniging

2018

W d Oudsten

Aaron vom Múnzenberg

293

HSV Muntstad

2017

C de Bruyn

 Daro van de Wiersdijk

283

 Etten Leur

2016

J Barth

Castor von den Kleinen Halkunken

285

oc Vlaenderen

2015

S Edery

Brisko von der Ziegenranch

280

Hsv Hillegom

2014

D Leemans

Kjerro van Blutsenhof

292

DVH Wechel

2013

Geen wedstrijd

 i.v.m beperkt aantal inschrijvingen

 

 

 2012

 J Edery

 Lukay van de Annahenhof

290

 Hsv Hillegom

 2011

 M Verslijpe

 Vasco van de Duvetorre

289

 Uitbergen

 2010

 M Verslijpe

 Vasco van de Duvetorre

291

 Uitbergen

 2009

 C Jaspers

 Quibus vom haus Valkenplatz

287

Hv de Wildert

 2008

 T.Jonkers

 Casper vom Matschenka

297

Oude maas

 2007

 R d Jong

 Orthan vom Haus Valkenplatz

283

Oude maas

 2006

 B Antonisse

 Connor vom Matschenka

293

Walcheren

 2005

 H d Koning

 A Qudo barjalanda

281

Randstad

 2004

 B Antonisse

 Kylath vom Nispenplatz

 289

Walcheren

 2003

 B Antonisse

 Kylath vom Nispenplatz

 295

Walcheren

 2002

 J Dieleman

 Doeska v Badomar

 294

Walcheren

 2001

 J Dieleman

 Doeska v Badomar

 287

Walcheren

 2000

 E Esser

 Hindra v/d Sjeroan

 291

xxxxxxxxx

 1999

 B Gillahr

 Loek v Soeburcht

 281

Walcheren

 1998

 W v/d Meulen

 Andy v Haus Bornheim

 289

Haarlemmermeer

 1997

 S Cnossen

 Felow Dempsey v Tinley

 284

Bolsward

 1996

 W v/d Broek

 Luke v Midden Zeeland

 272

Trouwe Herder

 1995

 B Antonisse

 Omar vom Kahlenbach

 288

Walcheren

 1994

 L Tan

 Bryan Von Santa Maria

 291

Nieuwe Meer

 1993

 F Verduin

 Harko v/d Astja Hoeve

 281

Westerschelde

 1992

 A d Bok

 Roy van Tiekerhook

 292

Westbrabant

 1991

 F Verduin

 Harko v/d Astja Hoeve

 290

Westerschelde

 1990

 F Verduin

 Harko v/d Astja Hoeve

 289

Westerschelde

 1989

 F Verduin

 Harko v/d Astja Hoeve

 289

Westerschelde

 1988

 J Couwenberg

 Cas oet de poeterie

 281

 Midden Brabant

Start

Bestuur

Historiek

Nieuws

Examens

Jo Pluymen trofee

Leden

Lidmaatschap

Training

Route

Anatomie

Rasprofiel

IGP regelement

Linken

Archief

Nr

 

Geleider

Naam van de Hond

Cert

Ras

A

B

C

Totaal

1

dhr

W.den.Oudsten

Aaron vom Múnzenberg

III

MH

100

97

96

293

2

mevr

I.Vercauteren

Mexx van de Utadreef

III

MH

99

93

96

288

3

mevr

L.v.Bont

Kenzo van JHT's Hoeve

III

DH

99

83

92

274

4

mevr

B.Broekx

From Laeken Paradis Lyon

III

LH

92

85

91

268

5

dhr

H.Haak

Rowy van Scalindjo

III

DH

98

80

90

268

6

dhr

F.Vandekerkhove

Lomme van de Hazenberg

III

BX

91

87

88

266

7

dhr

R.d.Neef

Osko Malisko

III

MH

83

86

96

265

8

dhr

K.Dieleman

Drago van de Hornhutte

III

DH

86

90

83

259

9

dhr

G.v.d.Walle

Otie van de Waltahoeve

III

DH

92

78

88

258

10

dhr

G.Vereycken

Noeka vom Oostweg

III

DH

%

96

88

onv

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

dhr

W.Adriaenssens

Daring Dax Wisgund van Caya’s Home   

II

BO

99

92

91

282

rrh